Wybielanie laserem

Najpopularniejsze ostatnimi czasy jest wybielanie metodą laserową, które można wykonać bardzo szybko, ponieważ w godzinę. Taki zabieg jest bardzo bezpieczny dla pacjentki oraz pozwala na wybielenie zębów nawet o kilkanaście odcieni. Efekty utrzymują się nawet do roku, po kilku miesiącach zaś, wskazane jest zakładanie na noc odpowiedniej nakładki, by utrzymać efekty, które na naszych zębach pozyskał laser. Przyszłe panny młode podkreślają, że metoda ta jest doskonała i pomogła im podnieść samoocenę podczas ślubu nawet o kilkadziesiąt procent. Nie ma to bowiem, jak piękna panna młoda, w śnieżnobiałej sukni, z równie śnieżnobiałymi zębami. Ale co najważniejsze, jak podkreśla krakowska pani stomatolog, również zdrowymi zębami. Stomatolodzy śmieją się, że część przychodzi i prosi o śnieżnobiałe zęby, jakie mają wiecznie uśmiechnięte amerykańskie gwiazdy, a zapomina, że najpierw musi wyleczyć swoje ubytki. Lekarze podkreślają, że wszystko w swoim czasie i zachęcająco umawiania się na kolejne wizyty i dbanie o higienę jamy ustnej również na co dzień.

Comments are closed.


Szukaj
Kategorie
Konsultacje i treningi u logopedy:
    Kiedy nasze dziecko zaczyna mówić, cieszy nas każdy wyraz który powtarza, nawet gdy nie jest on poprawnie wymówiony. Zastanawia nas jednak, w jakim wieku wymowa powinna się poprawić i kiedy należy udać się do specjalisty. Logopeda twierdzi, ze im szybciej tym lepiej. Dzieci w wieku przedszkolnym, powinny już prawidłowo wymawiać głoski, dlatego, jeśli zauważymy, ze mimo ciągłego poprawiania, maluch ma nadal problem powinniśmy, zasięgnąć pomocy lekarza. W pierwszej kolejności, zostanie przeprowadzone badanie słuchu fonetycznego. Logopeda dzięki temu będzie wiedział, z jakim problemem mamy do czynienia. A problemy mogą być różne, dziecko może seplenić, nie wymawiać końcówek wyrazów, mylić litery „l” z „r” i wiele innych. Właściwa rehabilitacja narządu mowy, powinna jednak przynieść spodziewany efekt. Warto dodać, ze nie tylko maluchy maja problem z prawidłową wymową .
    Logopedzi twierdzą, że wśród pacjentów na porządku dziennym, spotyka się tu dziennikarzy, aktorów, czy inne osoby pracujące w mediach swoim głosem. Prezenterzy telewizyjni, nie mogą po prostu mówić niepoprawnie. Nawet, jeśli wydaje im się, ze mówią płynna polszczyzna, logopeda zawsze znajdzie coś, co z poprawnością niewiele ma wspólnego. Niektóre stacje telewizyjne, zatrudniają logopedów na stałe i ćwiczenia z nim sa stałym elementem obowiązków pracowniczych. Z logopedami, bardzo czynnie pracują tez rzecznicy prasowi poszczególnych firm i resortów rządowych. Taka osoba, musi być bowiem dobrze przygotowana pod względem prawidłowej wymowy i budowania zdań. Nawet jeśli nie posiada wad, to system, a raczej styl mówienia musi być zupełnie inny, niż w innych zawodach. Przeprowadza się w takich sytuacjach, liczne treningi emisji głosu. Pacjent wygłasza przygotowany tekst, który logopeda nagrywa. Następnie wspólnie przysłuchują się, jak wszystko wypadło. Nie chodzi tu bynajmniej o poprawność pod katem merytorycznym, a właśnie o wymowę. Poradnie logopedyczne, znajdują się w każdym mieście, a nawet małych miejscowościach. Liczni logopedzi przyjmują również w gabinetach prywatnych, w których konsultacje i późniejsze ćwiczenia treningowe, sa oczywiście płatne. Cena, zależy od ilości koniecznych wizyt.